Informace

Rodinný dům, 6+1

Výjimečný pronájem: jedinečný architektonický skvost na Babě - dílo významného českého architekta Josefa Gočára. Tato kompletně nově zrekonstruovaná funkcionalistická vila nabízí 5 ložnic, 3 koupelny a "sluneční terasu" s panoramatickým výhledem na Prahu. Dům je situován ve vilové funkcionalistické kolonii Baba v Praze 6, v klidné vyhledávané rezidenční lokalitě s rychlou dostupností na letiště a k mezinárodním školám ISP a Riverside School, pár minut jízdy k metru Dejvická s veškerou občanskou vybaveností v okolí.

Interiéru dominují přírodní materiály a jednoduché linie, vila byla zrekonstruována s ohledem na plné zachování původních prvků. V hlavní úrovni domu se nachází plně vybavená kuchyň s jídelnou a přístupem na terasu a zahradu, obývací pokoj oddělený prosklenými dveřmi, ložnice pro hosty, toaleta a vstupní chodba s šatnou. V patře jsou umístěny tři ložnice, dvě koupelny (vana / sprchový kout), šatna, balkon a prostorná terasa. Suterén tvoří jednotka se samostatným vstupem (ložnice plus koupelna se sprchovým koutem), dále technická místnost a četné skladové prostory. Venkovním schodištěm z balkonu v patře je přístupná sluneční terasa se sprchovým koutem.

Původní vybavení vč. dveří a klik, úložných prostor ap., parkety a terazzo, podlahové topení, videotelefon, alarm, upravená zahrada. K dispozici dvě parkovací stání na pozemku. Poplatky jsou hrazeny zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  350 m²
 • Sklep
  Ano
 • Pozemek
  800 m²
 • Parkování
  Dvě parkovací stání.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  9426
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.