Informace

Rodinný dům, 5+kk

Dvoupodlažní rodinný dům s privátní zahradou v komplexu tří budov v klidném přírodním prostředí v Praze 4 v těsné blízkosti lesa v Praze 4 Hodkovičkách.

Přízemí: vstupní hala, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní (za příčkou), 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. 1. patro: galerie, 2 ložnice s francouzskými okny na balkon, koupelna s vanou a WC.

Výhled do zeleně, bezpečnostní mříže na oknech v přízemí, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, telefonní linka, satelitní připojení. Parkování ve dvoře (1+1 stání) s bránou na dálkové ovládání (v ceně nájmu). Cca 10 minut chůze na autobus. Bezpečné bydlení uprostřed přírody s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Pár minut od dvojjazyčné školky Monty (čestina, angličtina), dobré spojení do britské mezinárodní školy v Modřanech (včetně možnosti využít školního autobusu). Zálohy na domovní poplatky cca 1500 Kč/měs. Spotřeba energií bude převedena na nájemce. K dispozici od poloviny července 2016.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  180 m²
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  400 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře (1+1 stání) s bránou na dálkové ovládání (v ceně nájmu).
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  5060
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.