Informace

Rodinný dům, 6+1

Velkorysý dům s krásným výhledem na Prahu. Nabízíme k pronájmu nově postavený rodinný dům (polovinu dvojdomu) s 5 ložnicemi, 3 koupelnami a 3 terasami, situovaný v klidné ulici v atraktivní rezidenční čtvrti v Praze 4 - Braník, pár kroků od zastávky autobusu. Lokalita skýtá dostatek zeleně, rychlý dosah plné občanské vybavenosti a rychlé spojení do centra, v blízkém dosahu je nábřeží Vltavy, přírodní památka Branické skály, bazén v Podolí, Žluté lázně i oblíbená cyklostezka. Nejbližší stanice metra jsou Budějovická a Pankrác, velmi dobrá je také dostupnost do mezinárodních škol v Praze 4.

V přízemí domu se nachází ložnice pro hosty, koupelna (sprchový kout, toaleta), šatna s technickým zázemím, úložná komora a vstupní hala s přístupem do garáže. 1. patro nabízí obývací pokoj s přístupem na terasu a zahradu, plně vybavená kuchyň s jídelnou, spíž / prádelna, toaleta a komora. Ve 2. patře jsou umístěny 3 ložnice, 2 šatny a plně vybavená koupelna. 3. patro tvoří hlavní ložnice s plně vybavenou koupelnou, 2 šatnami a terasou s výhledem na město, Pražský hrad a Petřín a pracovna / ložnice s terasou a úložnou komorou.

Vzdušné místnosti, výhledy do zeleně, vinylové podlahy, velkoformátová dlažba, velkoplošná okna, vestavěné skříně, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm s možností napojení na PCO. K dispozici je garáž pro 2 auta a parkování před garáží. Poplatky jsou hrazeny zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  356 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  689 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž a parkování před garáží.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  38158
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.