Informace

Rodinný dům, 7+1

Tento kvalitní rodinný dům se 4 koupelnami je součástí atraktivního rezidenčního projektu Dubový mlýn - uzavřeného areálu dvanácti rodinných vil s ostrahou a privátním rybníkem, který se nachází v bezprostředním sousedství přírodního parku Horní Šárka. Lokalita poskytuje absolutní klid a dostatek soukromí, stejně jako blízkost MHD a rychlou dojezdovou vzdálenost do centra Prahy, mezinárodní školy ISP v Nebušicích a na letiště. Blízký les nabízí dostatek příležitostí ke sportu i relaxaci.

Ve zvýšené části přízemí je umístěna plně vybavená kuchyň s jídelnou a vstupem na velkou terasu, v nižší části se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, ložnice pro hosty s koupelnou a samostatným vchodem a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V mezipatře domu se nachází 2 ložnice a koupelna, v horním, klimatizovaném patře pak další 3 ložnice, šatna a 2 koupelny (jedna en-suite). Suterén tvoří technické zázemí, prádelna, skladový prostor a vstup do garáže.

Upravená zahrada, parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory, francouzská okna, žaluzie, pračka, sušička, spotřebiče Miele, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, plynový kotel, alarm, zahradní domek. Dvojgaráž. Poplatky 10 000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  390 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Zahrada
  500 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  23052
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.