Informace

Rodinný dům, 6+1

Výhodný pronájem v Praze 6. Moderní nezařízený rodinný dům s 5 ložnicemi, 3 koupelnami a pěkně upravenou terasovitou zahradou a nádherným výhledem na lysolajské údolí a pražské dominanty v klidné přírodní lokalitě s dobrou dostupností k mezinárodním školám a na letiště.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s přímým vstupem na terasu a zahradu, plně vybavená kuchyň se spíží, velká hala / jídelna, šatna a technická místnost s toaletou a bidetem. V prvním patře jsou čtyři ložnice, dvě se společným balkonem, dále dvě koupelny, šatna a galerie. V suterénu je prádelna, velká relaxační místnost, toaleta a tři úložné komory. Součástí domu je také studio pro hosty s koupelnou, terasou a samostatným vstupem.

Parkety, vyhřívaná dlažba, vestavěné skříně, sítě proti hmyzu, markýza na terase, pračka, sušička, telefon, internet, satelitní připojení, alarm. Garáž pro dva vozy, zahradní místnost. Poplatky za spotřebu energií cca 10.000 Kč měsíčně. Nezařízené. K dispozici od 1.2.2014.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  340 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Parkování
  Garáž pro dva vozy.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  11468
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.