Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Budova 3 - skladové prostory, k dispozici od Q2-Q3/2023

11 521 m2 výrobních, skladových a kancelářských prostor k pronájmu v Dolních Měcholupech. Prostory jsou vhodné pro logistiku, distribuci nebo lehkou výrobu, ale zejména pro Hi-Tech realizaci standardních provozů v oblasti IT, RD, Ecommerce apod. Záměrem je mimo jiné vytvoření podmínek pro provoz s vyšší přidanou hodnotou, které budou obsluhovány pracovní silou přímo z metropole. Jedná se o kombinaci občansky využitelného prostředí a průmyslového Hi-Tech parku, který svým charakterem zaplní chybějící segment trhu, přičemž však bude vhodně integrován do stávajícího okolí. Park bude vhodný na kombinaci skladového a obchodního prostoru s možností parkování jak pro zásobování tak i zákazníky. Vnitřní uspořádání prostor lze přizpůsobit požadavkům nájemce.

Lokalita:
Jedná se o revitalizaci bývalého areálu Kovošrot, Dolní Měcholupy. Nedaleko areálu se nachází budova Zentivy. Park je situován nedaleko obytné zóny a je vhodný pro obchodní prostory a show roomy. Součastí parku bude i zóna zeleně a oddychu.

Vybavení a služby:
- flexibilní jednotky (sklad / lehká výroba / kancelář / showroom)
- správa nemovitosti přímo v areálu
- údržba budov
- 75 parkovacích míst
- 293 sdílených parkovacích míst

Skladové/výrobní prostory:
- nosnost podlahy 5 t/m2
- světlá výška 12,6 m
- 1 přímý vjezd
- 8 nakládacích plošin
- světelná propustnost 2 %
- modul sloupů 12 m x 24 m
- LED osvětlení 200 Lux
- ESFR spinkler systém

Kanceláře:
- kancelářské prostory na míru

K dispozici od Q2-Q3/2023.

Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  11 521 m²
 • Čistá výška stropu
  12,60 m
 • Nosnost podlah
  5,00 t/m²
 • Konstrukce
  Železobetonová konstrukce
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40118
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další výrobní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.