showroom/meeting room/obchodní prostor

Jedinečné „potkávací místo“ pro eventy či prezentace projektů s 30 místy, které bylo vybudováno na základě návrhu včetně dispozičního řešení společností Váš interiér, která se specializuje na výstavbu butiků exkluzivních módních značek. Dominantou prostor je 4,5 m dlouhý masivní stůl z exotické dřeviny s vybroušenou kresbou, který pochází z certifikované ekologické farmy v Kostarice. Prostor lze využít i jako obchodní prostor či showroom. K dispozici 2 parkovací stání v podzemní garáži. Nábytek a vybavení v ceně.

Lokalita:
Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou - v blízkosti autobusová zastávka Argentinská, tramvajová zastávka U Průhonu a stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C) včetně vlakového a autobusového nádraží. Výhodné napojení na Městský okruh a dálnice D1 a D8.

Vybavení a služby:
Zasedací místnosti
2 garážová stání v podzemní garáži
Kompletní IT vybavení
30 míst
2 WC, vybavená kuchyňka včetně výrobníku ledu
2 vinotéky
Certifikovaný 4,5 m dlouhý masivní stůl z exotické dřeviny


Služby zahrnují dlouhodobou zálohu na opravy, elektřinu společných prostor domu, vodu, teplo, úklid společných prostor domu, výtah, havarijní službu, opravy, údržbu a pojištění.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43810
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  3 611 Kč měsíčně
 • Plocha k dispozici
  104 m²
 • Parkování
  3 000 CZK / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.