Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Postoupení nájemní smlouvy na obchodní prostory s příjemnou atmosférou sloužící jako kavárna a bar s terasou, nacházející se na rušné ulici na Starém Městě. Moderně vybavené prostory jsou přístupné z hlavní ulice.

K vybavení patří plně vybavený bar včetně možnosti přípravy drobného občerstvení, kamerový systém, vzduchotechnika, klimatizace, dlažba, posezení, chladničky, LED TV, projektor s promítacím plátnem. Součástí prostor je také venkovní posezení na terase s kapacitou 24 míst.

Lokalita poskytuje řadu služeb a velmi dobrou dopravní dostupnost. Naproti prostoru je vysoká škola.

Interiér 78 m2.

Cena za postoupení 25 000 eur.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  230 EUR měsíčně
 • Plocha k dispozici
  75 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40039
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.