Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Jedinečný obchodní prostor o rozloze 40 m2 nabízí kompletně zrekonstruována plocha v přízemí cihlového domu situovaného v Rajské ulici uprostřed Starého Města. V pěší dostupnosti se nachází zóna historického centra stejně jako nákupní centrum Eurovea. V bezprostřední blízkosti jsou také supermarkety, zastávky MHD, restaurace i oblíbená Medická zahrada.

Prostor je vhodný pro kancelář, úřad, výdejnu e-shopu, klientské centrum nebo jako sdílená kancelář pro setkávání s klienty při nyní tak preferovaném způsobu práce na home office. Dispozici tvoří prostorná pracovna se dvěma velkými starožitnými pracovními stoly a zasedacím stolem pro 6 lidí, zařízená kuchyňka (včetně kávovaru) a toaleta s umyvadlem.

Standard tvoří výlohy s hliníkovými rámy a žaluziemi, podlahové zásuvky, smart klimatizace Samsung Flagship (s funkcí virus doctor, která ničí viry a bakterie), alarm, kamerový systém, dotykové vypínače, internet. K vybavení patří starožitný nábytek a starožitné křišťálové lustry, doplňky značky KARE design, LCD TV nebo multifunkční laserová wi-fi tiskárna. Prostory lze pronajmout i se zařízením.

Možnost pronájmu parkovacího místa přímo u prostoru i bezproblémové placené klientské parkování.

Měsíční nájem 1 120 eur + 160 eur energie a služby + 19 eur internet.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  28 € za m² / 682 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  160 EUR měsíčně
 • Plocha k dispozici
  40 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  37521
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.