Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Obchodné priestory s výkladmi na prenájom v modernom polyfunkčnom komplexe s výhodnou polohou, výbornou viditeľnosťou a orientáciou výkladov do rušnej križovatky ulíc Legionárska-Karadžičova-Krížna. Komplex spĺňa medzinárodné štandardy a ponúka vysoký štandard v každom smere, vďaka čomu získal certifikáciu LEED GOLD.

Obchodné priestory sú situované na prízemí s bezbariérovým vstupom a umožňujú flexibilné usporiadanie podľa požiadaviek nájomcu. Atraktívna lokalita v Starom Meste na rozhraní s mestskou časťou Nové Mesto ponúka široké spektrum služieb priamo na mieste alebo v blízkom okolí, rovnako tak občiansku vybavenosť na dosah ruky (obchody, kaviarne, reštaurácie, verejné inštitúcie, banky, hotel, zdravotnícke zariadenie). Súčasťou komplexu, v ktorom sa nachádzajú ponúkané priestory, je aj tichý dvor.

Lokalita:
Obchodné priestory sa nachádzajú v blízkosti dôležitých dopravných tepien hlavného mesta, na skok od obľúbeného nákupného centra CENTRAL. Výborná dopravná dostupnosť (MHD, auto) a možnosť parkovania v podzemnej garáži susediaceho rezidenčného projektu.

Vybavenie a služby:
Integrovaný systém pre vykurovanie, klimatizáciu a vetranie
24/7 hodinová strážna služba, bezpečnostný kamerový systém
Elektronická požiarna signalizácia

Nájomné a poplatky sú uvedené bez DPH. Nájomca neplatí províziu.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  20 - 24 € za m² / 487 - 584 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  3.50 EUR za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  359 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  34751
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.