Obchodní prostory, Ovocný trh 15, Praha 1, 33 m2

Exkluzivní možnost pronájmu nebytových prostor výjimečných parametrů na jedné z turisticky nejatraktivnějších adres v Praze. 

Nebytové prostory se nachází na malebném náměstí Ovocný trh v historickém centru Prahy, které je známé svou vynikající lokalitou a vysokým obchodním potenciálem. Kromě výhodné polohy jsou nebytové prostory snadno dostupné díky blízkým stanicím metra: Staroměstská (trasa A), Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B). Všechny zmíněné stanice se nacházejí v docházkové vzdálenosti od budovy. 

Vybavení a služby:
Výlohy, velká okna, vysoké stropy
Vlastní výtah a schodiště v obchodní jednotce
WC a kuchyňka na každém podlaží
Sprcha a šatny v 1. PP
Optický kabel

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH.

Půdorys

  • Půdorys 1

Přehledová tabulka

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.