Obchodní prostory, restaurace

Pronájem zavedené restaurace s pivovarem a kapacitou 100 míst + sezónní venkovní posezení a bezproblémové parkování na vlastním pozemku. Stylová budova ve výborném stavu v obci Kozlovice ležící v turisticky atraktivní lokalitě podhůří Beskyd.  Restaurace je vhodná i pro svatby a uzavřené rodinné či firemní oslavy. 

Přízemí tvoří hlavní část restaurace s barem, oddělený salonek, dámské a pánské toalety, přípravna surovin a prostorná kuchyně. V patře je sál až pro 70 hostů, v těchto prostorách se kromě soukromých oslav konají i svatební obřady

Stavba byla po rekonstrukci zkolaudována v r. 2008, v interiéru jsou zachované původní cihlové klenutí stropů, kamenné a dřevěné prvky. Podlahové vytápění (zdrojem tepla plyn), vstupní zabezpečovací dveře, zabezpečovací systém s čidly a kamerami, dřevěná okna, střešní krytina dřevěný šindel, zdroj vody hlubinný vrt, odpady svedeny do veřejné kanalizace. Veškeré revize k dispozici. K výrobě piva slouží otevřené kvasné kádě z nerezu v místnosti s prostorovým chlazením, což umožňuje kvalitnější kontrolu kvašení i zrání piva, měděné varny se vzácnými a kvalitními ručně kovanými klobouky jsou dominantou pivovaru. Objekt se pronajímá včetně veškerého vyobrazeného vybavení. Na pozemku je parkování pro cca 20 aut

Restaurace se nachází na výborně viditelném a perfektně přístupném místě u hlavního průtahu obcí Kozlovice. Z obce vedou turistické stezky i naučná stezka přírodní rezervací do sousedních hojně navštěvovaných Hukvald, okolím prochází také několik cyklostezek. Nedaleko je Kopřivnice, Štramberk, Frenštát pod Radhoštěm i beskydské skiareály. Z Ostravy trvá cesta autem necelou půlhodinu, z Olomouce cca jednu hodinu, z Brna dvě. K dispozici od března 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100980
 • Měsíční nájemné
  2.81 € za m² / 71 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  50 740 Kč měsíčně
 • Plocha k dispozici
  1 400 m²
 • Parkování
  Parkování pro 20 aut.
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Moravskoslezský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.