Obchodní prostory

Nebytové prostory na hradním kopci v provedení shell & core poskytují možnost dokončení do preferovaného standardu podle představ klienta s příspěvkem pronajímatele. Prostory mohou sloužit k obchodnímu či kancelářskému využití. Novostavba v Radvanskej ulici poskytuje reprezentativní vstup se zelení, recepci a službou ostrahy.

Vybavení a služby
- hliníková okna s trojskly
- podlahové vytápění s vlastním plynovým kotlem
- předpříprava na klimatizaci
- předpříprava na alarm
- služba recepce (12 hodin denně)
- možnost pronájmu parkovacího stání v garáži domu

Lokalita
Procházkou Hradním údolím se za 15 minut chůze dojde do pěší zóny Starého Města, autem trvá cesta do centra pouze 4 minuty. Nedaleko se nachází městský lesopark Horský park vhodný k procházkám, sportu i relaxaci. Objekt je lehce dostupný z kterékoliv části města a je vybaven potřebnou infrastrukturou.

Interiér 429 m2.

Cena za pronájem 12 eur/m2 + energie a služby + DPH.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100969
 • Měsíční nájemné
  12 € za m² / 303 Kč za m²
 • Celková plocha
  429 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.