Přehled jednotek

Logistický park

Logistický park nabízí k pronájmu skladové a kancelářské prostory v Chebu. Park nabízí více než 74 000 m2 prostor kategorie A, které jsou vhodné pro logistiku, distribuci, nebo lehkou výrobu. Vnitřní uspořádání prostor lze přizpůsobit požadavkům nájemce. K nastěhování do 6 až 12 měsíců od podpisu smlouvy.

Lokalita:
Areál se nachází na jižním okraji Chebu. Přibližně 5 km od exitu č. 174 na dálnici D6 a v blízkosti německé dálnice A93 a je obklopen významnými industriálními centry v Sasku a Bavorsku, které tvoří jednu z nejdůležitějších oblastí německého průmyslu, a to především autoprůmyslu. V severozápadním trojúhleníku mezi Chebem, Lipskem a Drážďany se nachází hned několik továren Volskwagen Group, BMW i Porsche. V jihozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Mnichovem a Ingolstadtem nalezneme další továrny BMW a AUDI, Siemens či Continetal. Výborná dopravní dostupnost je zajištěna dálnicemi A93/A9/A4/A72 do Regensburgu, Mnichova, Lipska a Chemnitzu. Prochází tudy také evropský železniční koridor z Prahy do Norimberku. Spojení přilehlých pohraničních oblastí Německa (Selb, Hof) s českými regiony Chebu a Sokolova poskytuje lokální železniční trať. Spojení mezi Parkem, Chebem a Sokolovem je zajištěno pravidelnou veřejnou dopravou.

Vybavení a služby:
- flexibilní jednotky (sklad / lehká výroba / kancelář / showroom)
- správa nemovitosti přímo v areálu
- údržba budov
- dostupnost 24/7
- 428 parkovacích míst
- 42 parkovacích míst pro kamiony

Skladové/výrobní prostory:
- nosnost podlahy 5 t/m2
- světlá výška 10 m
- nakládací rampy
- hydraulické můstky
- 2 přímé vjezdy
- světelná propustnost 2 %
- modul sloupů 12m x 24 m
- LED osvětlení 200 Lux
- ESFR spinkler systém

Kanceláře:
- kancelářské prostory na míru

Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40051
 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  33 620 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  33 620 m²
 • Čistá výška stropu
  10 m
 • Nosnost podlah
  5,00 t/m²
 • Konstrukce
  Železobetonová konstrukce
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další logistické parky v lokalitě Karlovarský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.