Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

soukromá kancelář

Členství v byznysovém centru Vám poskytne reprezentativní zázemí pro práci i schůzky. V citlivě zrekonstruovaných prostorách výjimečné historické budovy v centru Prahy naleznete vše, co potřebujete pro Vás i Vaše hosty.

Soukromé kanceláře jsou ideálním prostorem pro týmy, které mohou využívat i ostatních sdílených prostor centra. K dispozici je soukromá kancelář o velikosti 28,3 m2. V rámci členství soukromé kanceláře získá klient neomezený přístup do prostor, designové vybavení kanceláře, kredity a slevy na zasedací místnosti, každodenní úklid a další služby.

Při tvorbě vzdělávacího programu se byznysové centrum soustředí na aktuální témata a trendy, které ovlivní náš profesní i osobní život. V souvislostech a společně s Vámi se byznys centrum snaží chápat a ovlivňovat, co se bude dít v ekonomice, byznysu, vědě, technologiích i politice.

Prostory se nacházejí v historické budově z roku 1909, která byla postavena mezi prvními v Evropě ve stylu moderny. Budova bývala významným tiskařským a grafickým studiem Jana Štence. V roce 1995 byla kompletně opravena a citlivě zrekonstruována.

Lokalita:
Prostory se nachází v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí, v dochozí vzdálenosti od stanice metra i tramvaje Staroměstská (trasa A) a stanice metra Můstek (trasa A a B) nebo tramvajové stanice Dlouhá třída. Pěší chůzí 15 minut na Letnou, 10 min na Náměstí republiky (trasa B), kde se nachází obchodní domy Palladium a Kotva. V blízkém okolí se nacházejí kvalitní restaurace a kavárny, obchody i kulturní zařízení. Je možnost zajistit parkování na modrých zónách Prahy 1.

Vybavení a služby sdílených kanceláří
Profesionální concierge recepce
Zřízení sídla společnosti
Soukromá kavárna pro členy a jejich hosty
5 typů zasedacích místností
Venkovní pracovní a relaxační terasy i skrytá zákoutí
Vzdělávací, společenské i networkingové akce
Vysokorychlostní internet
Tisk a kopírování
Zajištění agendy pošty
Asistentské a administrativní služby
Možnost parkování
Přístup na čipovou kartu
Hovorny
Kuchyňka

Ceník včetně služeb:

Soukromá kancelář 28,3 m2 (8 členství) ............................ 53.000 Kč/měsíc

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  69.20 € za m² / 1 693 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  200 Kč nezahrnuty
 • Plocha k dispozici
  28 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42386
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.