Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

podnájem kanceláře, 5. patro

Plně vybavené kancelářské prostory k podnájmu do 30. června 2025 v 5. patře sedmipatrové budovy, která se nachází na rohu ulic Sokolovská a Ke Štvanici v centru města. Prostor má vybavenou kuchyňku, otevíratelná okna, elektronický přístupový systém a klimatizaci. Servisní poplatky zahrnují přímou spotřebu nájemce (elektřina, voda a plyn).

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – přímo u budovy stanice metra Florenc (trasa B, C), nedaleko rovněž tramvajová zastávka Bílá labuť a autobusová zastávka Florenc pěsí chůzí (do 4 minut). V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost.

Vybavení a služby:
Možnost přenechání nábytku
Vybavená kuchyňka
Otvíratelná okna
Podhledy
Elektronický přístupový systém
Správa budovy
Přístup do objektu 24/7
Kamerový systém
Klimatizace

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Plocha k dispozici
  626 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  41381
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.