Kanceláře, zvýšené přízemí

Kancelářský prostor k pronájmu ve zvýšeném přízemí zrenovovaného secesního domu s výtahem, majestátními vstupními prostory a výhledy na Vltavu nebo Vyšehrad. Prostor nabízí 4 místnosti s vlastním WC, samostatným sprchovým koutem a balkónkem do vnitrobloku. Možnost parkování v sousední ulici za poplatek 5 000 Kč.

Poplatky činí 580 Kč/osoba.

Lokalita:
Budova stojí v prestižní lokalitě na Smíchově přímo na nábřeží Vltavy, s rychlými tramvajovými spoji (Zborovská, Palackého náměstí) do centra, v pěším dosahu komerčního a zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl či Karlovo náměstí (trasa B).

Vybavení a služby:
4 místnosti
WC
Samostatný sprchový kout
Alarm
Na podlahách parkety nebo vinyl
LED osvětlení
Bezpečnostní protipožární vstupní dveře
Nový plynový kotel
Internet

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36656
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  580 Kč měsíčně
 • Plocha k dispozici
  93 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.