Kanceláře, 2. patro

Pronájem kancelářských prostor ve 2. patře moderního multifunkčního komplexu třídy AA. Objekt svým tvarem a fasádou připomíná luxusní jachtu, vnější ráz budovy odráží i vnitřní společné prostory. Komplex se skládá ze čtyř podzemních a sedmi nadzemních podlaží a nabízí více než 18 000 m2 kancelářských a obchodních prostor vysoké kvality a flexibility. K dispozici je prostorná vstupní hala, dvě atria, konferenční prostory, více než 50 teras, balkonů a zelených střech; restaurace, kavárna a malé obchodní jednotky v přízemí budovy. Dostatek parkovacích míst v podzemních garážích.

Lokalita:
Budova se nachází v atraktivní obchodní lokalitě Prahy 4, s výbornou dostupností autem i hromadnou dopravou – v těsné blízkosti stanice metra Pankrác (trasa C) a autobusových zastávek. Snadné napojení na Pražský okruh a dálnici D1. Dobrá dostupnost do centra města (cca 7 minut) a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha (cca 25 minut). Výborná občanská vybavenost v nejbližším okolí – řada restaurací, barů, finančních institucí a obchodní centrum Arkády Pankrác.

Vybavení a služby:
Klimatizace
Otevíratelná okna
Snížené podhledy
Zdvojené podlahy
Sprinklery
Vstupní hala s centrální recepcí, 2 atria
Společná relaxační místnost, terasy a zelené střechy
Bezpečnostní služba 24/7
Bezbariérový přístup
Přístup na magnetické karty
6 osobních výtahů
Konferenční prostory
Restaurace a bary
Parkování v podzemních garážích
Sprchy
Podlahové krabice

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24982
 • Měsíční nájemné
  16.50 - 18.50 € za m² / 407 - 457 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  166 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  740 m²
 • Parkování
  130 - 150 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  A
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.