Moderní klimatizované kancelářské prostory k pronájmu se nacházejí ve 3. podlaží domu v lukrativní části města Palisády (s možností pronájmu parkovacích stání přímo v budově). Lokalita se vyznačuje svou historickou atmosférou s Bratislavským hradem a Prezidentským palácem v pěší blízkosti a zároveň nabízí širokou škálu služeb, díky čemuž patří mezi nejznámější adresy.

Kancelářské prostory se nacházejí ve 3. podlaží z celkových čtyř. Vstup do prostor vede z ulice Palisády, dispozici tvoří vstup s recepcí, toalety pro ženy a pro muže, kuchyňka, sklad a 9 kanceláří. K dispozici je 16 parkovacích míst v garáži za příplatek a 4 venkovní parkovací stání. Veškeré prostory jsou klimatizované a poskytují dostatek denního světla.

Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou.

Interiér 274 m2.

Cena pronájmu 15,20 eur/m2 + energie 7,50 eur/m2 + DPH, parkovací místa 160 eur/ks + DPH. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103010
 • Měsíční nájemné
  15.20 € za m² / 376 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  7.50 EUR za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  274 m²
 • Parkování
  160 EUR
 • PENB
  D
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.