Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kancelářské prostory, 4+kk

Jižně orientovaný prostor plný světla, s reprezentativním výhledem na Dunaj a lužní lesy, se nachází v oblíbeném projektu Eurovea. K prostoru přísluší prostorná sklepní kóje a parkovací stání v suterénu domu. 

Dispozici tvoří vstupní chodba s walk-in šatnou, velký open space s výhledem na Dunaj, 3 kanceláře (2 s vestavěnou šatnou, 1 s en-suite koupelnou a kuchyňkou). U chodby je druhá koupelna a vestavěná šatna se serverovnou. 3 kanceláře jsou orientované do tichého vnitrobloku

Oblíbená rezidenční lokalita v blízkosti centra města poskytuje veškerou občanskou vybavenost včetně vzdělávacích a zdravotnických zařízení a bohatých možností sportovního vyžití, stejně jako rychlou dostupnost autem i MHD. Přímo v projektu jsou „suchou nohou“ k dispozici všechny druhy obchodů, bio potraviny, supermarket, fitness centrum, masáže, kina, oblíbené restaurace, kavárny aj. Příjemná lokalita v pěší vzdálenosti od historického centra města nabízí možnost příjemných procházek na oblíbené dunajské promenádě.

Interiér 137 m2, lodžie 6 m2, sklepní kóje 7 m2.

Cena prenájmu 1 700 eur + 400 eur záloha za energie a služby + 200 eur parkovací stání v garáži domu.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  400 EUR
 • Plocha k dispozici
  137 m²
 • Parkování
  200 EUR
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102302
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.