Podnájem kanceláře, 4. patro

Kancelářské prostory k podnájmu do 30. září 2026 ve 4. patře komplexu dvou administrativních budov, které jsou propojené náměstím se zelení a nesou v sobě prvky originální moderní architektury dle návrhu ateliéru CMC architects. Jedná se o jedinečný sedmipodlažní obdélníkový celek budov, který poskytuje svým nájemcům jak dostatek parkovacích míst, tak v samotném centru také restauraci či asijské bistro. Výhodou je rovněž terasa, která nabízí příjemný výhled na okolí.

Lokalita:
Budovy se nachází na spojnici ulic Argentinská, Tusarova a Jateční, tedy v centrální části Holešovice na Praze 7. Přímý sjezd z Argentinské ulice umožňuje velmi snadnou dostupnost osobním vozem. V těsné blízkosti je rovněž zastávka tramvaje Pražská tržnice, autobusová zastávka Argentinská a výstup ze stanice metra Vltavská (trasa C). Výhledově se plánuje vybudování dalšího výstupu z metra přímo u budovy.

Vybavení a služby:
Klimatizace
Světlá výška 3 m
Otevíratelná okna
Terasy na střeše
Parkovací stání
Kavárna, bistro, restaurace
Reprezentativní recepce
Kolárna
Ostraha 24/7
Podzemní garáže
Inteligentní systém řízení budovy

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.
 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101397
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Plocha k dispozici
  450 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  C
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.