Kancelářské prostory

Kancelářský prostor na střešním podlaží oblíbeného projektu Eurovea v žádané lokalitě Starého Města nabízí reprezentativní výhled na Dunaj. 

Dispozici prostor tvoří recepce, zasedací místnost, open space s balkonem, 3 samostatné kanceláře, kuchyňka, 2 toalety, místnost se sprchou a WC, sklady a archiv

Vybavení prostor zahrnuje hliníková okna, elektrické rolety, koberce, klimatizaci, vestavěný kancelářský nábytek, vytápěcí kolektory, nadstandardně vysoké interiérové dveře a kuchyňskou linku ze žuly. Vstup do prostor je na kartu se sledováním docházky. K dispozici jsou 2 parkovací místa v podzemní garáži. Ke kanceláři přísluší též 2 sklepní kóje za příplatek. Výhodou prostoru je soukromí zaručené tím, že na podlaží se nachází pouze tato kancelář. 

Oblíbená rezidenční lokalita v blízkosti centra města poskytuje veškerou občanskou vybavenost včetně vzdělávacích a zdravotnických zařízení, obchodů a supermarketů i bohaté možnosti sportovního vyžití. Rychlá dostupnost autem i MHD. Příjemná lokalita s nákupním centrem Eurovea přímo u prostoru, možnost večerních procházek a setkávání na oblíbené Dunajské promenádě

Interiér 205 m2, balkon 11 m2, sklep 13 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101063
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  4 EUR za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  205 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.