Přehled jednotek

Rezidence Dykova

Prémiové bydlení v nově zrenovovaném domě s unikátními výhledy na Prahu. Rezidence Dykova je nový projekt nájemního bydlení, situovaný v atraktivní pražské čtvrti Vinohrady. Stylové kvalitní bydlení odpovídá nejvyšším nárokům na pohodlný život v moderním velkoměstě. Při realizaci byl v jednotlivých bytech kladen velký důraz na praktičnost i efektivní využití prostoru.

O projektu

Projekt Rezidence Dykova nabízí k pronájmu kvalitní, nově kompletně zrekonstruované nezařízené byty o dispozicích 2+kk - 5+kk. Jednotky disponují 1-4 koupelnami, většina z nich i balkonem, dva luxusní mezonety rozšiřují terasy s krásnými výhledy, k vybraným bytům náleží venkovní parkovací stání. Byty se nachází v nově zrekonstruovaném rohovém bytovém domě s výtahem a upraveným vnitroblokem. Zdařilá rekonstrukce neoklasicistní budovy se vyznačuje umným skloubením původních architektonických detailů s jejich povedenými replikami a prvky současného designu.

Byty

Součástí vybavení bytů je klimatizace, italské dubové podlahy a dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, centrální topení s možností ovládání přes aplikaci, podlahové vytápění, sanita Villeroy & Boch a Laufen a baterie Hansgrohe. Ke každému z bytů náleží sklep, některé z bytů budou mít k dispozici i parkovací stání ve vnitrobloku. 

Lokalita

Prémiová rezidence leží v klidné, stromy lemované ulici na Královských Vinohradech, ve vyhledávané rezidenční lokalitě s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a velmi rychlou dostupností do centra, v blízkém dosahu nákupního centra Flora. Dům stojí v pěším dosahu stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, oblíbeného místa setkávání díky pravidelným farmářským trhům a četným stylovým restauracím, bistrům a kavárnám. V blízkém dosahu jsou také sady Bratří Čapků a Svatopluka Čecha a park Riegrovy sady.

Více informací naleznete na webových stránkách Rezidence Dykova.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3
 • Půdorys 4
 • Půdorys 5
 • Půdorys 6
 • Půdorys 7
 • Půdorys 8

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102189
 • Adresa
  Dykova, Praha 10, Vinohrady
 • Parkování
  K vybraným bytům náleží venkovní parkovací stání
 • PENB
  G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.