Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu zrenovovaný klasický byt v 1. patře kompletně rekonstruované budovy se zachovanými původními prvky a výtahem nedaleko parků Stromovka a Letenské sady. Výhodná lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a výborným spojením do centra (tramvaje k metru Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), do mezinárodních škol a na letiště.

V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s arkýřovým oknem, 2 ložnice, plně vybavená kuchyň, koupelna, toaleta pro hosty a komora.

Parkety a dlažba, pračka, TV, vysoké stropy, velká okna. Výborná dostupnost do centra - zastávka tramvají v těsné blízkosti, metro Vltavská je vzdáleno pouhou minutu chůze. Zálohy na domovní služby 800 Kč/osoba/mesíc. Energie se převádí na nájemce. Parkování možné v blízkých garážích. K dispozici od září 2020. NEZAŘÍZENÉ!!!

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9004
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  111 m²
 • Parkování
  Parkování možné v blízkých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.