Byt, 3+kk

Atraktivní, částečně zařízený designový byt s balkonem v 1. patře plně renovovaného činžovního domu s výtahem v klidné lokalitě u Heroldových sadů.

Byt nabízí 2 ložnice (jednu s šatnou), 2 koupelny, světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním prostorem a vstupem na balkon, vstupní halu a komoru.

Vestavěné skříně, dřevěné podlahy, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, internet, satelitní připojení, videotelefon. V budově jsou nainstalovány bezpečnostní kamery. Parkování v garáži zahrnuto v ceně nájmu. Nedaleko tramvaje i autobusu, 2 zastávky k metru na náměstí Míru. Zálohy na spotřebu energií 7.000 Kč měsíčně. K dispozici od srpna 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8717
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.