Byt, 3+kk

Renovovaný kompletně zařízený byt ve 4. patře rekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem v klidné ulici pár minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, v blízkosti Riegrových sadů, s veškerou vybaveností v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, jedna vhodná pro pracovnu nebo pokoj pro hosty, dále koupelna s vanou, samostatné WC, úložná komora a vstupní chodba.

Parkety, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, satelitní připojení, WiFi internet, domácí vrátný. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné. Garážové stání možno pronajmout za 2.000 Kč/měs. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií jsou hrazeny zvlášť (3.000 Kč/měs. fixni poplatky + 2.000 Kč/měs. záloha na energie).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8686
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Parkování
  Možnost parkování za 2.000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.