Byt, 3+1

Plně zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami a zachovanými původními prvky v 1. patře renovovaného klasického činžovního domu s novým výtahem v klidné ulici přímo u Riegrových sadů. Výhodná lokalita s výbornou občanskou vybaveností včetně kvalitních obchodů, restaurací a kaváren, pár minut chůze ke stanici metra Jiřího z Poděbrad, 10 minut chůze na Václavské náměstí.

Byt tvoří obývací pokoj s krbem a arkýřem propojený s velkou jídelnou s plně vybaveným kuchyňským koutem (odděleno příčkou, orientace k parku), dále 2 klimatizované ložnice orientované do dvora, jedna z nich s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá koupelna (vana, bidet, toaleta) a vstupní chodba s dekorativní dlažbou.

Prostorné místnosti, parkety, bezpečnostní vstupní dveře, kvalitní vybavení koupelen, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný. Měsíční zálohy na společné domovní poplatky a spotřebu energií 4000 Kč.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8600
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.