Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 2. patře moderního rezidenčního komplexu Korunní Dvůr v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. V areálu komplexu se nachází 24/7 bezpečnostní služba, centrální dvůr s parkovou úpravou, dětské hřiště a podzemní parking. Lokalita s velmi rychlou dostupností do centra, minutu chůze ke stanici metra a nákupnímu centru Palác Flora.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 1 ložnice a koupelna s vanou a toaletou.

Vestavěné skříně, velkoplošná okna, pračka se sušičkou, výtah, k dispozici sklep. Možnost pronájmu parkovacího stání v objektu za dodatečný poplatek. Měsíční zálohy na společné služby, spotřebu vody a topení cca 5000 Kč. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 16. března 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8585
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu parkovacího stání v objektu za dodatečný poplatek.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.