Byt, 2+kk

Světlý zařízený byt po rekonstrukci ve 3. patře kompletně zrekonstruované novorenesanční budovy s elegantní klasickou fasádou a výtahem nedaleko historického centra Prahy, Malé Strany, Pražského hradu a Karlova mostu, v těsné blízkosti Kinského parku, pražské zelené oázy. V pěší vzdálenosti se nachází Kampa, s nejlepšími bary a restauracemi a obchodní centrum a stanice metra Anděl. 20 minut jízdy od letiště.

Interiér zahrnuje otevřený obývací pokoj s pracovním koutem, jídelnu s plně vybavenou kuchyní, ložnici se šatnou, koupelnu s vanou a toaletou, prádelnu a vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Dubové podlahy, vestavěné kuchyňské spotřebiče, vestavěné skříně s velkým množstvím úložných prostorů, okna od podlahy ke stropu, zapuštěné osvětlení, pračka, sušička, myčka, mikrovlnka, televize, bezpečnostní vstupní dveře, sklep. V bytě je designové osvětlení a veškerý nábytek na míru. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8578
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby a vytápění činí 3800 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garážích Nový Smíchov.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.