Byt, 2+kk

Nezařízený byt ve 4. patře kompletně zrenovovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené lokalitě v těsné blízkosti Letenského parku. Rychlé dopravní spojení - tramvaje, pár minut k metru Hradčanská a Vltavská, v pěším dosahu centra a parku Stromovka.

Byt tvoří obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s okny do vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Plovoucí laminátové podlahy a dlažba, pračka, myčka. Kabelové připojení UPC (TV, internet), elektrické topení. Rezidenční parkování. Poplatky za společné domovní služby 800 Kč/os./měs. Elektřina se hradí zvlášť (cca 1500-2000 Kč/měs.). K dispozici od ledna 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8443
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.