Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk
Zařízený byt se zahrádkou (77 m2) a terasou (22 m2) v 1. patře moderního rezidenčního projektu s parkováním a kamerovým systémem v klidném prostředí plném zeleně v Praze 10 s dobrým spojením do komerčních zón v Říčanech a na Chodově. Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu a zahrádku, 2 ložnice - jedna s vestavěnými skříněmi, dále koupelna s vanou, samostatné WC, technická místnost a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna, plynový kotel, indukční varná deska, myčka, domácí vrátný. Byt je zařízen základním nábytkem, možnost dovybavení. Sklep. Budova spadá do kategorie nízkoenergetických objektů s rekuperací vzduchu ap. Jedno garážové stání v ceně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Není k dispozici
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  8121
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.