Byt, 4+1

Částečně zařízený zrekonstruovaný byt ve 2. patře klasického činžovního domu s výtahem v těsné blízkosti Stromovky, největšího parku v Praze. Klidná lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné.

Byt má plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj s jídelním prostorem, 3 ložnice, 2 koupelny (vana, 2 umyvadla, toaleta, bidet / sprchový kout, umyvadlo, toaleta, bidet), toaletu pro hosty, technickou komoru a vstupní chodbu.

Výhledy do parku, zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, satelitní příjem UPC, sklep, společný balkon v mezipatře domu. Po dohodě možno dozařídit nábytkem nebo byt odzařídit. Poplatky za společné služby a vodu jsou zahrnuty v nájemném. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  7553
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  172 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.