Byt, 3+kk

Nadstandardní zrekonstruovaný zařízený byt situovaný ve 3. patře prestižní, zelení obklopené Rezidence Charlotta, nádherně rekonstruované historické budovy s výtahem a impozantním vstupem. Klidná vinohradská lokalita nedaleko Havlíčkových sadů, s dobrou dostupností do centra, 4 bloky od náměstí Míru (metro, tramvaje).

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 2 ložnice, kompletně vybavená koupelna s podlahovým topením, dva vestavěné šatníky, úklidová komora a samostatná toaleta.

Velká okna, vysoké stropy, parkety, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, rolety, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, TV, telefonní linka, satelitní připojení, alarm. Dvě parkovací stání jsou zahrnuta v ceně. Sklep. Poplatky za domovní služby 4000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od března 2017.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6730
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  Dvě parkovacího stání zahrnuta v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.