Byt, 5+1

Prostorný nezařízený byt ve 4. patře renovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky v Praze 7 v blízkém dosahu parků Letenské sady a Stromovka. Výborné spojení do centra (tramvaje, metro Vltavská), na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Byt tvoří obývací pokoj s krbovými kamny a vestavěnými skříňkami včetně baru, jídelna, plně vybavená kuchyň s komorou a technickým zázemím, 3 ložnice a 2 koupelny - hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, 3. ložnice/pracovna přístupná z obývacího pokoje, vstupní hala s vestavěnými skříněmi a toaleta pro hosty.

Výhled na Strossmayerovo náměstí s kostelem, původní dřevěné interiérové dveře, plynové topení, parkety, vytápěná dlažba v koupelnách, pračka, sušička, alarm. Poplatky za domovní služby jsou hrazeny zvlášť. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Na rozdíl od fotografií je byt NEZAŘÍZENÝ.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6577
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  165 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.