Byt, 2+kk

Zařízený byt v přízemí kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem a parkováním v oblíbené čtvrti Vinohrady.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní halu s šatníkem.

K dalšímu vybavení patří bezpečnostní dveře, parkety, ústřední plynové vytápění, podlahové vytápění v koupelně, myčka, ADSL internet, digitální satelitní připojení a kamerová ostraha (vstup do domu, garáže). Společná zahrada s lavičkami, společný sklep pod uzavřením. Kryté parkovací stání ve dvoře k dispozici za 3.000 Kč měsíčně. Pár minut k metru Jiřího z Poděbrad, v blízkosti nákupního centra Flora. Poplatky za domovní služby 2500 Kč/měs. Energie se hradí zvlášť. K dispozici od srpna 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5982
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  Kryté parkovací stání ve dvoře k dispozici za 3.000 Kč měsíčně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.