Byt, 2+1

Nově zrekonstruovaný byt situovaný ve 3. patře renovované historické budovy s výtahem na nábřeží Vltavy. Lokalita s dobrou dopravní dostupností, v blízkém dosahu Francouzského lycea, v sousedství Malé Strany.

Byt tvoří plně vybavená kuchyň s přilehlou komorou (příp. pracovnou), obývací pokoj a 1 ložnice s krásným výhledem na řeku, Tančící dům, Žofín, budovu Mánesa a Národního divadla, dále koupelna s vanou a toaletou a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, plovoucí podlahy, plynový kotel, myčka, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby cca 2000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou přepsány na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5897
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.