Byt, 3+kk

Renovovaný podkrovní klimatizovaný mezonet s krásným výhledem do Stromovky ve 4. patře klasického činžovního domu s výtahem. Klidná lokalita v těsné blízkosti parku Stromovka, v pěším dosahu Letenské sadů, s výborným spojením do centra (tramvaje, metro Vltavská) a na letiště.

Byt má ve spodní úrovni obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici, koupelnu s vanou a toaletou a umývárnu s vestavěnými úložnými prostory. V patře je galerie a druhá ložnice s vestavěnými skříněmi.

Dubové parkety, bezpečnostní dveře, elektrické topení, domácí vrátný, myčka, pračka. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu vody 600 Kč/os./měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5477
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.