Byt, 3+kk

Stylový, kompletně zařízený podkrovní mezonet ve 4. patře kompletně rekonstruované budovy s výtahem na rozhraní Vinohrad a Nového Města, poblíž Václavského náměstí, v dosahu stanice metra I. P. Pavlova.

Spodní patro bytu nabízí otevřený koncept obývacího pokoje a kuchyně, dále halu a toaletu. V horním patře jsou 2 ložnice a prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Podlahy a schody z ořechového dřeva, klimatizační jednotky v každém pokoji, plně vybavená kuchyň v holandském stylu. Možnost parkování v podzemních garážích budovy pojišťovny Generali v sousední ulici Bělehradská. Poplatky za domovní služby 2350 Kč/měs. Poplatky za spotřebu energií budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5014
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých podzemních garážích za poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.