Byt, 3+kk

Kompletně zařízený byt se 2 balkony ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné upravené ulici se vzrostlými stromy v atraktivní rezidenční čtvrti v Praze 2 na Vinohradech, minutu chůze od stanice metra a zastávek tramvají na náměstí Míru. Vyhledávaná lokalita v rychlém dosahu centra, s veškerou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu parků Gröbovka a Folimanka.

Byt nabízí plně vybavený kuchyňský kout propojený s jídelním prostorem a obývacím pokojem, 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a šatnou, úklidovou komoru a vestavěnou šatní skříň ve vstupní části. Jedna z koupelen je přístupná také z chodby.

Vysoké stropy, parkety a plovoucí podlahy, zabudovaná stropní světla, pračka se sušičkou, myčka, telefon, TV s plochou obrazovkou, internet, satelitní připojení, bezpečnostní závora na vstupních dveřích. Garážové stání možno pronajmout za 2.000 Kč/měs + DPH. Fixní poplatky za domovní služby (3.000 Kč/měs.) a zálohy na spotřebu energií (2.000 Kč/měs) jsou hrazeny zvlášť. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5006
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Parkování
  Možnost parkování za 2.000 Kč/měs. + DPH.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.