Byt, 4+kk

Plně zařízený byt s terasou v 1. patře s výtahem v nově postavené části rezidenčního komplexu "Kejřův mlýn" (část byla renovována) s 24hodinovou ostrahou v blízkosti místního lesoparku v Praze 9 Hloubětíně.

V přední části bytu se nachází vstupní chodba s vestavěnou zrcadlovou skříní, samostatná toaleta a obývací pokoj s plně vybaveným otevřeným kuchyňským koutem a vstupem na krytou terasu s výhledem do okolní zeleně. V zadní části jsou 3 ložnice a kompletně zařízená koupelna.

Designové doplňky a vybavení, parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, pračka, myčka, zahradní nábytek, TV, domácí vrátný, sklep. Možnost zřídit satelitní a internetové připojení. Jedno parkovací stání v objektu v ceně. Správce v objektu. Pár minut chůze na tramvaj, cca 10 minut k metru Hloubětín. Zálohy na služby a energie 6.000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4993
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  Jedno parkovací stání v objektu v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.