Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt v 5. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem a bezpečnostními kamerami v klidné ulici na Vinohradech. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, pár minut od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, v blízkém dosahu nákupního centra Flora.

Byt má prostorný obývací pokoj s funkčním krbem, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a výhledem do zeleně vnitrobloku, 2 ložnice s en-suite koupelnami, toaletu pro hosty, komoru s pračkou a sušičkou a vstupní halu.

Parkety, koberce a dlažba, plynový kotel, myčka, pračka/sušička, mikrovlnná trouba, TV, WiFi, satelitní připojení, alarm. Jedno kryté parkovací místo ve dvoře v ceně. Společná zahrada s lavičkami. Společný sklep pod uzavřením. Poplatky za domovní služby a zálohy na spotřebu energií 5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4931
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  Jedno kryté parkovací místo ve dvoře v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.