Byt, 3+1

Plně zařízený zrenovovaný byt s balkonem ve 2. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v klidné vinohradské ulici nedaleko Havlíčkových sadů, s rychlou dostupností do centra (tramvaje, metro Náměstí Míru).

Byt nabízí 2 ložnice a 2 koupelny. Hlavní ložnice má en-suite koupelnu s plným vybavením a přístup na balkon, druhá ložnice je oddělena posuvnými dveřmi od prostorného obývacího pokoje. Byt má dále plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, vstupní halu a množství vestavěných skříní.

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, koberec, vysoké stropy, velká okna, bezpečnostní dveře, pračka, sušička, myčka, videotelefon, satelitní TV, telefonní linka, alarm. Možnost pronajmout nezařízené. Budova je monitorována bezpečnostními kamerami. Parkování v garáži je zahrnuto v ceně. Poplatky za domovní služby a zálohy na spotřebu energií 5000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4644
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži je zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.