Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný zařízený byt s balkonem a krásným výhledem na Prahu, Vyšehrad a do okolní zeleně. Byt leží v 5. patře moderního uzavřeného rezidenčního komplexu Zvonařka s upraveným vnitroblokem a podzemním parkováním v příjemném prostředí Vinohrad nedaleko Folimanky a Havlíčkových sadů. Výhodná lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu a rychlým spojením do centra, v pěším dosahu stanic metra I.P.Pavlova a Náměstí Míru. V areálu je k dispozici velký bazén s jižní terasou, 24/7 recepce a bezpečnostní kamerový systém.

Interiér bytu tvoří klimatizovaný obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a vstupem na balkon, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta s bidet. sprškou, technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, vestavěné skříně v hlavní ložnici, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, TV, audio systém, satelitní příjem. Garážového stání zahrnuto v ceně nájmu. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 4400 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4576
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.