Byt, 2+1

Velmi pěkný, nově renovovaný byt s balkonem v prvním patře kvalitně zrekonstruovaného secesního domu se zachovanými původními architektonickými prvky na okraji Riegrových sadů.

Byt má prostornou vstupní halu, 1 ložnici, plně vybavenou kuchyň s novou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, obývací pokoj s balkonem s výhledem do parku, koupelnu s rohovou vanou a samostatné WC.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, přípojka kabelové televize UPC. Výborná dopravní dostupnost, cca 5 minut chůze na tramvaj a na metro. Parkování možné na ulici nebo v podzemní garáži ve dvoře domu za extra poplatek. Poplatky za domovní služby a za spotřebu energií cca 3.500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4536
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  Parkování možné na ulici nebo v podzemní garáži ve dvoře domu za extra poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.