Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený rohový byt se 2 koupelnami v 1. patře udržovaného renovovaného secesního domu s novým výtahem. Budova stojí ve vyhledávané lokalitě na Vinohradech v blízkém dosahu historického a kulturního centra Prahy a plné občanské vybavenosti, nedaleko VŠE, pár kroků od parku Riegrovy sady. V rychlé dostupnosti je také Václavské náměstí a stanice metra Muzeum, Hlavní nádraží a Náměstí Míru. 

Interiér tvoří rohový obývací pokoj s velkým arkýřovým výklenkem a dekorativním krbem, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou, druhá koupelna se sprchovým koutem, technická místnost, samostatná toaleta a vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké štukové stropy, původní parkety, masivní prkenné podlahy, dlažba, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm, videotelefon. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44143
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/os./měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  152 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.