Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený designový byt, nově zrekonstruovaný pod dohledem architekta. Byt se nachází ve 3. patře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem a zachovanými původními prvky, v klidné ulici v nejžádanější části Královských Vinohrad. Oblíbená rezidenční lokalita pouhých pár minut chůze od náměstí Míru (tramvaje, stanice metra), v blízkém dosahu Havlíčkových sadů, s velmi rychlou dostupností do centra, plnou vybaveností a kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v bezprostředním okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s velkým vestavěným patrem na spaní a technickým zázemím, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba. Ložnice je orientována do klidného vnitrobloku.

Nadstandardní vybavení a provedení, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, základní nádobí, společný balkon v mezipatře domu. Záloha na společné domovní služby a spotřebu vody: 1.500 Kč měsíčně pro 1 osobu. Energie se hradí zvlášt'.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38148
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.