Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Klimatizovaný čtyřpokojový byt v 5. podlaží elegantní rezidence s wellness a privátní zahradou se nachází na prestižní adrese Starého Města v těsné blízkosti Horského parku. Historická budova, která prošla důkladnou rekonstrukcí, je zasazena do příjemné lokality s výbornou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním dosahu. Součástí rezidence je 24/7 bezpečnostní služba, wellness, fitness a privátní zahrada.

Dispozici bytu se stropy vysokými 3,35 m tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (se sprchovým koutem, toaletou a bidetem), další 2 ložnice, koupelna (s vanou, sprchovým koutem, toaletou i bidetem) a vstupní chodba s vestavěným šatníkem.

Standardem vybavení jsou mramorové a dřevěné podlahy, podlahové vytápění, klimatizace (vlastní regulace topení i chlazení), dřevěná eurookna, nadstandardně vysoké interiérové dřevěné masivní dveře, sanita Duravit, baterie Hansa, mramorové parapety, kompletně vybavená kuchyně se spotřebiči Miele (včetně myčky nádobí a pračky se sušičkou), optické připojení na internet, videotelefon, alarm, vlastní plynový kotel Viessmann,  výtah. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v garáži domu.

Interiér 146 m2.

Cena za  měsíční pronájem 3 100 eur + 360 eur záloha na služby a energie.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  360 EUR Nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  146 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  44002
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.