Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky, situovaný v 1. patře renovovaného bytového domu bez výtahu. Budova se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě na Vinohradech s velmi rychlou dostupností do centra, pár minut od stanice metra Jiřího z Poděbrad a sadů Svatopluka Čecha, s plnou občanskou vybaveností a službami v okolí. V pěším dosahu je také stanice metra Náměstí Míru.

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, ložnice orientovaná do zeleně vnitrobloku, druhá ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaleta / prádelna, druhá samostatná toaleta, komora a prostorná vstupní hala.

Masivní repasované parkety, vinylové podlahy, dlažba, stmívače světel, plynový kotel, nová kuchyň, myčka, mikrovlnná trouba.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a vodu 1000 Kč/os./měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Celková plocha
  130 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43967
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.