Byt, 4+1

Příjemný čtyřpokojový byt k pronájmu se nachází ve 3. patře moderně zrekonstruovaného Motešického paláce, jehož historie sahá až do roku 1840, kdy jej nechal postavit významný baronský rod Motešických. Prestižní lokalita v Gorkého ulici přímo v centru Starého Města, v blízkosti nábřeží Dunaje, Hviezdoslavova náměstí a historické budovy Národního divadla s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky, stejně jako zastávek MHD nebo snadného napojení na hlavní silniční tahy.

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba s pokojem, další pokoj s vlastní koupelnou s vanou a toaletou a s šatnou, samostatná kuchyň s průchodem do dvou pokojů.

Ke standardnímu vybavení bytu patří laminátové podlahy, dřevěná eurookna, samostatný plynový kotel, plně vybavená kuchyňská linka. Budova má vlastní recepci s nepřetržitým provozem a příjemný vnitroblok plný zeleně s relaxační zahradou. Vstup do domu na elektronický kartový systém. Kamerový systém a strážní služba zajišťují dokonalou bezpečnost obyvatel.

Interiér 129 m2

Měsíční nájemné 1900 EUR + 300 EUR kauce na služby a energie.

K bytu lze pronajmout parkovací stání v suterénu domu za 200 EUR/měsíc.

.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43898
 • Měsíční nájemné
  47 947 Kč / 1 900 €
 • Poplatky za služby
  300 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  129 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.