Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný zařízený byt ve 4. patře nově plně zrenovovaného rohového bytového domu s výtahem a důrazem na zachování původních architektonických prvků. Secesní dům stojí v atraktivní části pražských Vršovic nedaleko náměstí Svatopluka Čecha, Heroldových sadů a nákupního centra Eden. Příjemná lokalita v dosahu veškeré občanské vybavenosti a služeb, pár minut chůze od zastávek tramvají s přímým spojením na metro Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a do centra.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice s vybavenou šatnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Vinylové podlahy, dlažba, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep. Záloha na společné služby, vodu a vytápěni 3200 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43834
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  43 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.